Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Wyłączenie czujnika zapięcia pasów VAGiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Wyłączenie czujnika zapięcia pasów VAGiem

    Ja swoją O III zamawiałem 9.VIII. a odebrałem 14.X. ...a jeżeli chodzi o zmianę konfiguracji...to sprzedawca mnie poinformował,że mam czas na zmiany do 2 tyg.od momentu zamówienia...

  • #2
    [O2FL] Wyłączenie czujnika zapięcia pasów VAGiem

    Witam,
    szukam od 2 dni i nie mogę znaleźć, żadnych konkretów jak to zrobić.

    Może ktoś już to przerabiał i mógłby powiedzieć co i gdzie dokładnie zmienić? Na pewno przydałaby się taka informacja dla potomnych.

    Komentarz


    • #3
      Wchodzisz VCDS (nie wiem czy VAGiem się da) w moduł Instruments (17)
      Długie kodowanie - odznaczasz bit "seat belts warning active"

      Komentarz


      • #4
        Mój błąd. Chodziło mi o odłączenie VCDSem oczywiście

        Jesteś pewien, że tak się da to zrobić? Tam będą oba (kierowca i pasażer)?

        Komentarz


        • #5
          maciek30_pl, nie ma kontrolki dla zapietych pasów pasażera, tylko dla kierowcy jest

          jak zmienisz kodowanie licznika to lampka zniknie i zniknie problem
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            No własnie też tak myślałem, że tam nie ma czujnika. Ale zrobił się problem, bo jak jadę i mam zapięte pasy i pasażer też to zaczyna czasem pikać. A jak jadę bez pasażera to się tak nie dzieje. Trochę dziwna sytuacja. Ale wieczorem spróbuje zrobić tak jak pisał kolega kowaltom99. Dam znać jak to wyszło.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez maciek30_pl
              Ale zrobił się problem, bo jak jadę i mam zapięte pasy i pasażer też to zaczyna czasem pikać. A jak jadę bez pasażera to się tak nie dzieje.
              może sprawdź wtyczki pod fotelem od czunika pasów?ale on jest tylko pod fotelem kierowcy więc obecnośc pasażera nie ma tu nic do rzeczy
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                Ja u siebie mialem pod siedzeniem wylaczony jeden z dwoch kabli i go podlaczylem i pojawil sie sygnal nie zapietych pasow. Wiec mozna zrobic odwrotnie i zniknie.

                Komentarz


                • #9
                  maciek30_pl, wylaczylem jakis czas temu w F2 MY10 i nie ma zadnych problemow jak narazie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez maciek30_pl
                    Ale zrobił się problem, bo jak jadę i mam zapięte pasy i pasażer też to zaczyna czasem pikać.
                    To może być też związane chwilowym brakiem styku w samym zapięciu pasa. Dość częsty problem w Octaviach.
                    Octavia II RS TDI 200/441
                    "Wojtek jak ostatnio depnął to buda dotarła do domu 10 minut po podwoziu" :twisted: :diabelski_usmiech

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez wokan
                      Zamieszczone przez maciek30_pl
                      Ale zrobił się problem, bo jak jadę i mam zapięte pasy i pasażer też to zaczyna czasem pikać.
                      To może być też związane chwilowym brakiem styku w samym zapięciu pasa. Dość częsty problem w Octaviach.
                      No własnie to chyba to, bo jak poruszę zapięciem to przestaje. Jeszcze mi się tego nie udało zrobić bo kolega strasznie zajęty jest i nie ma czasu.

                      [ Dodano: Sob 30 Mar, 13 23:13 ]
                      Niestety kolega jest dosyć mocno zajęty i nie ma czasu mi podpiąć samochodu więc tymczasowo wyciągnąłem czarną wtyczkę przy mocowaniu fotela (przy drzwiach jest taka jak by klapka).

                      Oczywiście pomogło, tylko tu pojawia się pytanie czy to nie ma negatywnych skutków?

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X